Termometry, Wskaźniki, Testery UV

Zapraszamy do współpracy  Firmy Kosmetyczne, Farmaceutyczne i Agencje Reklamowe. Nasze Termometry, Wskaźniki (testery) UV, stanowią idealny dodatek dla poważnych produktów z zakresu kosmetologii i farmaceutyki. Chętnie umówimy się z Państwem na spotkanie, w celu zapoznania się z w/wymienionymi produktami, jak również w celu nawiązania współpracy. 

 

Termometry dla Dorosłych:

 

 

Dostępne w wersji standardowej lub spersonalizowanej

Ten wskaźnik wielokrotnego użytku pokazuje, w ciągu zaledwie 15 sekund, czy temperatura ciała jest normalna (N) lub obecność gorączki (37-38-39-40 ° C). Każde opakowanie zawiera 1 wskaźnik FEVERTEST.

 

Zastosowanie: umieść FEVERTEST na czole, trzymając jego końce. Po 15 sekundach pojawi się litera N, wskazująca, że temperatura jest normalna. Jeśli pojawią się liczby, temperatura ciała odpowiada najwyższej widocznej.

 

FEVERTEST jest wyrobem medycznym z oznakowaniem CE, spełniającym wymagania Dyrektywy Rady 93/42 / EWG – Wyroby medyczne

 

Termometry dla Dzieci:

 

Dostępne w wersji standardowej lub spersonalizowanej

 

Ten samoprzylepny wskaźnik nałożony na czoło w sposób ciągły monitoruje trend temperatury ciała, pokazując obecność gorączki (37–38–39–40 ° C) lub temperatury normalnej (N). Został specjalnie zaprojektowany dla noworodków, a jego stosowanie jest szczególnie odpowiednie podczas zabiegów zmniejszających gorączkę.

 

Zastosowanie: nałóż 48H FEVERMONITOR na czoło, aby monitorować przez 48 godzin temperaturę ciała. Zaczyna działać 30 sekund po aplikacji. Jeśli widoczne jest tylko N, temperatura ciała jest normalna, jeśli pojawiają się liczby, temperatura ciała odpowiada najwyższej widocznej.

 

48H FEVERMONITOR jest wyrobem medycznym z oznakowaniem CE, spełniającym wymagania dyrektywy Rady 93/42 / EWG – Wyroby medyczne

Wskaźniki Temperatury:

 


Testery Okularów, Karty Alarmu Słonecznego :

Bransoletki Słoneczne:


Visit Us On Facebook