Termometry Covidowe, Monitory, Testery UV

 

Zapraszamy do współpracy Firmy Kosmetyczne, Farmaceutyczne i Agencje Reklamowe. Nasze Termometry,  Mierniki, Testery UV, stanowią idealny dodatek dla poważnych produktów z zakresu ZDROWIA, kosmetologii i życia społecznego. Chętnie umówimy się z Państwem na spotkanie, w celu zapoznania Państwa z w/wymienionymi produktami, jak również w celu nawiązania współpracy. 

1.Termometry dla Dorosłych:

Dostępne w wersji standardowej lub spersonalizowanej

Ten wskaźnik wielokrotnego użytku pokazuje, w ciągu zaledwie 15 sekund, czy temperatura ciała jest normalna (N) lub obecność gorączki (37-38-39-40 ° C). Każde opakowanie zawiera 1 wskaźnik FEVERTEST.

Zastosowanie: umieść FEVERTEST na czole, trzymając jego końce. Po 15 sekundach pojawi się litera N, wskazująca, że temperatura jest normalna. Jeśli pojawią się liczby, temperatura ciała odpowiada najwyższej widocznej.

FEVERTEST jest wyrobem medycznym z oznakowaniem CE, spełniającym wymagania Dyrektywy Rady 93/42 / EWG – Wyroby medyczne

2.Termometry dla Dzieci przykłady pkt. 7

 
 
 
Dostępne w wersji standardowej lub spersonalizowanej

Ten samoprzylepny wskaźnik nałożony na czoło w sposób ciągły monitoruje trend temperatury ciała, pokazując obecność gorączki (37–38–39–40 ° C) lub temperatury normalnej (N). Został specjalnie zaprojektowany dla noworodków, a jego stosowanie jest szczególnie odpowiednie podczas zabiegów zmniejszających gorączkę.

Zastosowanie: nałóż 48H FEVERMONITOR na czoło, aby monitorować przez 48 godzin temperaturę ciała. Zaczyna działać 30 sekund po aplikacji. Jeśli widoczne jest tylko N, temperatura ciała jest normalna, jeśli pojawiają się liczby, temperatura ciała odpowiada najwyższej widocznej.

48H FEVERMONITOR jest wyrobem medycznym z oznakowaniem CE, spełniającym wymagania dyrektywy Rady 93/42 / EWG – Wyroby medyczne

Dostępne w wersji standardowej, lub spersonalizowanej.

3. Termometry dla Zwierząt

  1. Termometry do zastosowania domowego. Przed pójściem do weterynarza, przykładamy termometr do noska zwierzaczka, by dowiedzieć się, czy ma gorączkę.

Termometr domowy dla zwierząt

2.Termometry Podróżne. Podróżując z naszym pupilem, dzięki monitorowi podróżnemu, zapewniamy mu idealne warunki do przemieszczania się autem.

Termometr podróżny dla zwierząt

3. Termometry Pokojowe. Nasz pupil wymaga opieki non stop. Dlatego polecamy termometry do kontrolowania temperatury w pomieszczeniu, aby zapewnić mu całodobowy comfort.

Termometr pokojowy.

4, Termometry Covidowe:

Wyrób medyczny z oznakowaniem CE, spełniającym wymagania dyrektywy Rady 93/42 / EWG – Wyroby medyczne

Termometry Covidowe, to w obecnym czasie najpotrzebniejszy przedmiot. Dzięki nim możesz na stałe monitorować temperaturę ciała. Proponujemy zatem bardzo wygodną formę kontroli temperatury.  Przykładamy listek do czoła i czekamy 15-20 s. Równocześnie możesz zareklamować swoją firmę, lub działania. Dostosujemy grafikę do twoich potrzeb.

Termometry Covidowe

5. Termometry do Alkoholi

Zamawiając alkohol z pewnością wiesz, że wina posiadają swoje temperatury serwowania, a szampan musi się schłodzić. Wybiegając naprzeciw tym zasadom, proponujemy wspaniałe monitory dla twoich ulubionych drinków.

Termometry na alkohole proponujemy spersonalizowane. Dzięki temu zareklamujesz swój browar,lub inną działalność.

Termometry do alkoholi

6. Termometry Pokojowe do samodzielnego umieszczania.

Proponujemy Państwu termometry pokojowe, przylepne do samodzielnego umieszczania. Termometry posiadają zakres temperatur 12-32 st. C.

Posiadamy w magazynie kilkadziesiąt tysięcy tych termometrów. Więc chcąc dołączyć je jako ofertę np. jako załącznik do kalendarzy, możecie zakupić u nas małą partię na próbę i w razie potrzeby, domawiać. Sami decydujecie Państwo o miejscach i sposobie umieszczania termometrów.

Oto nasze przykłady:

7) Przykłady Termometrów dla Dzieci

Termometry Pokojowe Dzień-Noc

Termometr dla Dzieci Kąpielowy

Termometr dla Dzieci Pokojowy

Termometr dla Dzieci MIERZĄCY GORĄCZKĘ

Visit Us On Facebook